News! Wizz Air znów rekrutuje załogę

00:32

Wizz Air, niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza terminy kolejnych czterech spotkań w grudniu w ramach największej w historii firmy kampanii rekrutacyjnej #IamWIZZcrew.

Jeszcze w grudniu, w czterech miastach w Polsce odbędą się Dni Otwarte dla kandydatów na członków załogi. WIZZ zaprasza do Poznania, Warszawy, Gdańska i Katowic wszystkich, którzy spełniają wymagania linii.


Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą proces rekrutacji i zostaną członkami załogi WIZZ, otrzymają bezpłatnie mundur i szkolenie, a także możliwość w pracy w swoim mieście dla jednej z najlepszych linii lotniczych w Europie. Będą mogli również podróżować z rodziną i przyjaciółmi korzystając ze zniżek i biletów w całej siatce połączeń WIZZ.

Załoga Wizz Air w Polsce liczy obecnie ponad 800 osób zatrudnionych w 6 bazach. Flota WIZZ składa się z 23 nowoczesnych samolotów typu Airbus A320 i A321.
Kampanią #IamWIZZcrew, WIZZ ułatwia wszystkim zainteresowanym rozpoczęcie kariery w WIZZ i zdobycie jeszcze większej ilości informacji o linii. Jednocześnie to doskonała okazja dla kandydatów na pilotów lub członków personelu pokładowego, aby porozmawiać z załogą.
Tysiące zdjęć, postów oraz informacji umieszczają członkowie załogi WIZZ w różnych mediach  społecznościowych wykorzystując hashtag #IamWIZZcrew hashtag,

Warunki do spełnienia: https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i-uslugi/career/cabin-crew-flight-attendant/#/

Data
Miasto
Lokalizacja
11 grudnia 2017
Poznań
Sheraton Poznań Hotel,
ul. Bukowska 3/9
12 grudnia 2017
Warszawa
Hampton by Hilton Warsaw Airport, 17 stycznia 39F
12 grudnia 2017
Gdańsk
Hampton by Hilton Gdansk Airport,
ul. Juliusza Słowackiego 220
15 grudnia 2017
Katowice
Novotel Katowice Centrum, al. Roździeńskiego 16

Zobacz również:

0 komentarze