Startuje weekend za pół ceny

10:49


Tego nie możecie przeoczyć! Od dziś koniecznie rezerwujcie oferty w ramach w czwartej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która odbędzie się 9-11 marca 2018 roku. Jej organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna, a pomysłodawcą i inicjatorem wydarzenia - Witold Bańka, szef resortu sportu i turystyki. Akcja polega na tym, że w marcowy weekend będzie można skorzystać z 50-procentowych zniżek w  tych obiektach noclegowych, gastronomicznych, sportowo-rekreacyjnych, wellness i spa, muzeach, które przyłączyły się do akcji. Jest ich w tym roku aż 661.Jednym z nich jest PLL LOT. Nasz narodowy przewoźnik zaproponuje w tym okresie korzystne ceny za bilety na trasach krajowych.  Podobnie, jak drugi partner strategiczny weekendu, PKP InterCity. Na łakomczuchów czeka m.in.  Żywe Muzeum Piernika w Toruniu, gdzie można samemu sobie zrobić to pyszne ciastko. Ja miałam tę okazję, gdy obiekt debiutował. Zabawy z ugniataniem ciasta było co nie miara - co widać na zdjęciu.
Pełna lista oferowanych usług znajduje się na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl 
Akcja ma już swoją czwartą edycję, a organizowana jest dwa razy w roku, zawsze poza sezonem: wiosną i jesienią. Podobne akcje organizują na skalę lokalną wybrane miasta i regiony.
A o całej akcji przeczytacie w moim artykule w Rzeczpospolitej: http://turystyka.rp.pl/artykul/706827,1356625-Polska-za-pol-ceny---sprzedaz-otwarta.html

Zobacz również:

0 komentarze