News! Debiutuje polsko-włoskie przedszkole w Warszawie

09:38



Nowe Polsko-Włoskie Przedszkole Accademia Dei Piccoli na warszawskim Ursynowie (Kabaty) zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Rusza od września! 


Placówka dzięki przestronnym, pastelowym i jasnym salom przeniesie dzieci w słoneczny świat Italii; w Atelier będą mogły rozwijać swoje zainteresowania oraz zjadać specjalnie dla nich przygotowane posiłki na bazie diety śródziemnomorskiej w naszej kuchni. 



Wszystko to można zobaczyć jeszcze dziś, bo trwają właśnie dni otwarte. A przy okazji skorzystać z rabatu - przy zapisaniu dziecka do 15.09.2017, miesięczne czesne do końca roku 1250 zł! A oto, co mówią sami właściciele:
"W metodzie Reggio Emilia, którą się inspirujemy bardzo ważna jest przestrzeń edukacyjna, obecność Atelier oraz własnej kuchni w przedszkolu, współpraca pomiędzy personelem przedszkola oraz udział rodziców w życiu przedszkola.


Dziecko ma „sto języków”, którymi komunikuje się ze światem dorosłych, poprzez ruch, słowa, rysunek, konstrukcje, muzykę, a przestrzeń powinna je prowokować do myślenia i eksperymentowania. 
Nasze przedszkole dzięki przestronnym, pastelowym i jasnym salom przeniesie dzieci w słoneczny świat Italii; w Atelier będą mogły rozwijać swoje zainteresowania oraz celebrować specjalnie dla nich przygotowane posiłki na bazie diety śródziemnomorskiej w naszej kuchni."




Zobacz również:

0 komentarze