News! Twój prywatny Gospodarz w mieście? Znajdziesz go w mySimple.city

01:42


Podróżujesz, zwiedzasz, szukasz pomocy w odwiedzanym przez siebie mieście? A może jesteś mieszkańcem, który potrzebuje, aby ktoś zaopiekował się Twoim psem, lub wypożyczył Ci rower. Poznaj mySimple.city - społeczność dzięki, której podróżowanie stanie się jeszcze tańsze, przyjemniejsze i łatwiejsze.
mySimple.city to serwis, który łączy użytkowników w globalną społeczność Gospodarzy „Konsierży” miasta oraz podróżnych. Dzięki niemu można uzyskać pomoc od Gospodarzy miasta
i skorzystać z takich usług jak: odkrywanie i zwiedzanie miasta, wypożyczanie sprzętu, pomocy
w poruszaniu się po mieście, a nawet opieki nad zwierzęciem. Można też samemu zostać Gospodarzem i pokazać swoje miasto z tej „magicznej” - nie poznanej jeszcze strony.
mySimple.city wystartowało pod koniec 2016, ale już dzisiaj można skorzystać z usług ponad 260 Gospodarzy, którzy świadczą usługi w 110 miastach świata. A aby skorzystać z ich usług wystarczy tylko zalogować się, wpisać miasto, w którym potrzebujemy pomocy, wybrać Gospodarza, który świadczy interesujące nas usługi i zadać mu pytanie.
Działanie mySimple.city idealnie wpisuje się w słowa, które wypowiedział Tim Cahill - pisarz podróżniczy: „Jakość podróży mierzy się w liczbie poznanych przyjaciół, a nie, przejechanych kilometrach”. 


Zobacz również:

1 komentarze