News! Malarstwo i muzyka w łódzkim Cafe Loft

06:55Kolejne spotkanie z cyklu Art & Education w Cafe Loft. Tym razem –  z Dorotą Kunecką, łódzką malarką i architektem oraz recital skrzypcowy Andrzeja Kuneckiego, które odbędą się 25 lipca o godz.18.00. 
Dorota Kunecka wykorzystuje w malarstwie różne techniki oraz elementy własnoręcznie wykonanej ceramiki. W obrazach stara się „uchwycić chwilę”. Są to własne refleksje na temat widzianego świata, a właściwie „jego kawałków”.
Od wielu lat zajmuje się ceramiką użytkową i artystyczną, prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych w ramach działalności Stowarzyszenia Wnętrza Designu, którego jest współzałożycielką i prezesem. Pisze artykuły do magazynów wnętrzarskich. Autorka opowie o swoich inspiracjach i podróżach. Prace Doroty Kuneckiej będzie można oglądać w loftach od września.


Andrzej Kunecki jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi z klasy skrzypiec Prof. Izabeli Ceglińskiej. Robi doktorat na University of Kentucky. Jest koncertmistrzem w tamtejszej orkiestrze uniwersyteckiej, występuje także jako solista promując polskich kompozytorów. Członek Verdi Quartet, który w marcu zdobył III nagrodę w Macauley Chamber Music Competition.Recital Andrzeja Kuneckiego.
W programie:
Eugene Ysaye – Sonata na skrzypce solo Op. 27, nr 2- Obsession; Prelude, Malinconia, Danse des Ombres; Sarabande

25.07. godz.18.00, Cafe Loft, Fabryka Scheiblera, ul. Tymienieckiego 25 c Łódź.
Wstęp wolny.

Zobacz również:

0 komentarze