News! Ponad 100 przewoźników z Europy Wschodniej na platformie e-podróżnik

12:33Tysiące międzynarodowych połączeń autobusowych pomiędzy Polską, Ukrainą, Białorusią oraz krajami bałtyckimi mogą wyszukać użytkownicy portalu e-podróżnik.pl Pasażerowie nie tylko zaplanują dzięki stronie swoją podróż do Lwowa, Kijowa, Wilna, Rygi, Mińska oraz innych większych i mniejszych miejscowości, ale także szybko i wygodnie kupią bilety. Tak bogata oferta międzynarodowych przejazdów to efekt współpracy e-podróżnik.pl z ponad 100 przewoźnikami ze wschodniego regionu Europy.  

 Największą popularnością w ostatnim czasie cieszy się z pewnością kierunek Ukraina-Polska. Na tej trasie podróżują nie tylko sąsiedzi zza wschodniej granicy, którzy zdecydowali się na pracę lub naukę w naszym kraju. Rośnie także zainteresowanie polskich turystów Ukrainą – krajem na każdą kieszeń, z bogatą historią i ciekawymi zabytkami.

Od teraz zarówno amatorzy większych miast, którzy lubią podziwiać perły architektury takie jak: cerkwie czy sobory oraz turyści bardziej ceniący sobie aktywny wypoczynek mogą bez problemu wyszukać na e-podróżnik.pl dogodne połączenia autobusowe, zarówno do Lwowa, Kijowa czy Odessy. Pasażerowie mają do dyspozycji na jednym portalu bogatą ofertę, składającą się z 215 miast w Polsce i na Ukrainie, w ramach ponad 185 linii.

Przewoźnicy, oferujący przejazdy na portalu e-podróżnik.pl, kursują z większości miast wojewódzkich w Polsce. Warszawa, to miasto, z którego oczywiście można wyszukać najwięcej międzynarodowych połączeń i kupić na nie bilety. Bez problemu znajdziemy także wiele tras łączących ukraińskie miasta z Rzeszowem, Wrocławiem, Poznaniem czy Katowicami. Mieszkańcy Warszawy mogą także skorzystać z wielu połączeń na Białoruś. W sezonie letnim przewoźnicy oferują połączenia do krajów bałkańskich, na Węgry czy do Bułgarii. Dużym ułatwieniem dla użytkowników portalu zza wschodniej granicy będzie z pewnością możliwości korzystania ze strony w wersji rosyjskiej lub ukraińskiej.

Portal e-podróżnik.pl do 2015 roku był znany na polskim rynku jako wyszukiwarka i system sprzedaży biletów online na krajowe połączenia autobusowe i kolejowe. Od ubiegłego roku firma rozpoczęła budowanie współpracy z przewoźnikami międzynarodowymi. Obecnie podróżni znajdą w systemie połączenia realizowane przez duże polskie przedsiębiorstwa przewozowe, takie jak np. PKS Polonus ze swoją trasą do Lwowa czy Jordan jeżdżący do Wiednia, jak i mniejszych przewoźników wożących pasażerów za granicę w systemie door to door – do Niemiec, Holandii, Belgii czy Wielkiej Brytanii.

Oferta ponad 100 przewoźników ze wschodniego regionu Europy znacząco poszerza siatkę połączeń międzynarodowych dostępnych na e-podróżnik.pl. Teraz podróżujący mogą kupować bilety online na przejazdy autobusowe i door to door realizowane przez blisko 200 przewoźników obsługujących trasy europejskie.

Przykładowe połączenia, na które można kupić bilety w e-podróżnik.pl:

UKRAINA
Warszawa – Lwów - od 50 zł
Lublin – Łuck - od 40 zł
Kraków - Tarnopol - od 75 zł
Opole – Kijów od 111 zł
Poznań – Lwów  od 135 zł
Rzeszów – Lwów od 40 zł
Katowice - Kijów od 95 zł

BIAŁORUŚ, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA
Warszawa-Mińsk od 120 zł
Warszawa-Ryga od 136 zł
Warszawa-Wilno od 75 z                       

Do końca sierpnia podróżujący na Ukrainę lub z Ukrainy do Polski mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Kupując na e-podróżnik.pl bilet wystarczy użyć kodu promocyjnego BON15, a zapłacimy  15 zł mniej!

Szczegóły promocji na www.e-podróżnik.pl


e-podróżnik.pl to  wyszukiwarka krajowych i międzynarodowych rozkładów jazdy: autobusowych, kolejowych i komunikacji miejskiej - ponad 1000 firm przewozowych. Pasażerowie mogą  w serwisie kupować także bilety online blisko 300 krajowych i międzynarodowych przewoźników, również realizujących przejazdy w systemie door to door/od adresu do adresu. Pokazuje połączenia z dowolną liczbą przesiadek, między różnego typu środkami transportu. Serwis pozwala zaplanować podróż „od adresu do adresu” zarówno publicznym transportem międzymiastowym (drogowym i kolejowym), jak i miejskim. e-podróżnik.pl znajduje się w pierwszej piątce największych turystycznych portali internetowych w Polsce. Miesięcznie korzysta z niego ponad 5 milionów użytkowników. Strona dostępna jest w wielu wersjach językowych m.in. angielskiej, niemieckiej, czeskiej, ukraińskiej, rosyjskiej.

Zobacz również:

0 komentarze