News! Orbis odnawia swoje hotele

22:14


Grupa Orbis ruszyła z modernizacją swoich hoteli. Najwięcej uwagi poświęci hotelom w Warszawie, gdzie prowadzi obecnie 11 obiektów.

Ponadto w najbliższych miesiącach ruszają modernizacje takich kluczowych obiektów jak: Novotel Kraków Centrum, Novotel Kraków City West, Mercure Wrocław Centrum, czy też Novotel Poznań Centrum.

 W Warszawie, jako pierwszy w tym roku przeszedł modernizację Mercure Warszawa Centrum (dawny Holiday Inn). Prace remontowe objęły pokoje i  powierzchnie ogólnodostępne. W ramach inwestycji wprowadzono również zupełnie nową koncepcję gastronomiczną – restaurację Winestone, w której do dań serwowane są wina z karty Grands Vins Mercure. W ostatnim etapie projektu, latem tego roku, zostaną zmodernizowane sale konferencyjne tego hotelu.

W hotelu Sofitel Warszawa Victoria już działa w pełni nowa restauracja śniadaniowa Kitchen Gallery.  Od lipca br., ruszają prace modernizacyjne pokoi, recepcji i lobby. Wygląd nowych wnętrz jest zainspirowany mocnymi geometrycznymi kształtami samego budynku, który nawiązuje do architektury skandynawskiej późnych lat 70. Nowe gamy kolorów – od białego po brąz z nutką pomarańczy i zupełnie nowe i zaskakujące materiały wykończeniowe – obok drewna jest np. kamień i wzór szachownicy, ożywią i ocieplą przestrzeń. Wejście główne do hotelu oraz sale konferencyjne również zostaną poddane modernizacji. Autorem nowej koncepcji wystroju wnętrz jest francuskich designer Didier Gomez, współpracujący z najbardziej luksusowymi markami świata, m.in. Louis Vuitton, Ives Saint Laurent i Kenzo.

 W największym hotelu Novotel w tej części Europy - Novotel Warszawa Centrum (733 pokoje) zmieniona będzie recepcja, lobby, jeszcze bardziej komfortowe i nowoczesne będą sale konferencyjne.


 Novotel Warszawa Airport także przechodzi metamorfozę – poza nowocześniejszymi pokojami, hotel będzie wyposażony w zupełnie nową koncepcję części rekreacyjnej In Balance.

Dodatkowo prace modernizacyjne ruszyły w hotelach ibis Warszawa Stare Miasto, ibis Warszawa Centrum, ibis Warszawa Ostrobramska oraz ibis Łódź Centrum. Powierzchnie ogólnodostępne będą zmienione według konceptu Avanzi, który wpuszcza street art i graffiti do hoteli pokazując, że design nie jest już przywilejem wyłącznie ekskluzywnych hoteli, ale także ekonomicznych.
 
 

 Grupa Hotelowa Orbis posiada w Warszawie łącznie 11 hoteli, prowadzących działalność w każdym segmencie rynku – od hoteli ekonomicznych ibis i ibis budget, przez hotele typu mid-scale marki Novotel czy Mercure, aż po luksusowy Sofitel Warszawa Victoria.


Poza obiektami na warszawskim rynku, Grupa Orbis zainwestuje w prace modernizacyjne w Novotelu Kraków Centrum (remont łazienek) i Novotelu Kraków City West (powierzchnie ogólnodostępne), nowe lobby i powierzchnie ogólnodostępne w Novotelu Poznań Centrum, renowacja pokoi w Mercure Wrocław Centrum. Prace renowacyjne trwają również w hotelu Novotel Poznań Malta i Novotel Gdańsk Marina.
(Źródło: Grupa Orbis) 

Zobacz również:

0 komentarze